STACJA KONTROLI POJAZDOW

 

Nowocześnie wyposażona Stacja Kontroli Pojazdów oferuje przeglądy rejestracyjne, techniczne samochodów osobowych i dostawczych. 

O NAS

 

ZAJMUJEMY SIĘ SAMOCHODAMI PONAD 20 LAT!

 

Car-Cord to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnią tradycją. Jego twórcy wyszli naprzeciw potrzebom rynku brzeskiego i w 1991 roku powstała niewielka stacja kontroli pojazdów o powierzchni 84m2, z jednym stanowiskiem naprawczym. Fachowość, rzetelność i przemyślana polityka rozwoju firmy zaowocowały już w 1992roku pozytywnym świadectwem wydanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Obecnie powierzchnia, na której stacja diagnostyczna Car-Cord świadczy swoje usługi, zajmuje 350m2 i dysponuje czterema stanowiskami naprawczymi.

Firma współpracuje z wieloma największymi hurtowniami z całego kraju i zagranicy. Jej pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach takich znanych grup, jak Bridgestone", Micheline", Continental" czy Goodyear".

Car-Cord świadczy szeroki wachlarz usług m. in. usługi wulkanizacji, regeneracji felg aluminiowych, przeglądy rejestracyjne oraz okresowe wymiany opon i oleju. Prowadzimy także sprzedaż opon nowych i używanych. Klientami zakładu są właściciele samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także motocykli. Doświadczenie pracowników oraz zaawansowany sprzęt, którym się posługują pozwala na profesjonalną obsługę zarówno klientów prywatnych jak i dużych firm posiadających własną flotę.

KOMPLEKSOWE NAPRAWY

 

Oferujemy wszelkie usługi związane z wymianą, naprawą i regeneracją opon, felg, kół samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, maszyn rolniczych, przemysłowych.

STACJA KONTROLI POJAZDOW

+48 77 416 95 44 ul. Krakusa 4

WULKANIZACJA i SERWIS OPON

+48 602 581 842 ul. Krakusa 4

+48 77 416 95 44 ul. Krakusa 4

 

CAR-CORD